Dla Partnerów

Nasze usługi / Private Label 

Oferujemy usługi przede wszystkim z zakresu:

  • Private Label / White Label
  • opracowywanie receptur nowych produktów kosmetycznych, zgodnie z wytycznymi Klienta
  • modyfikacja istniejących receptur kosmetycznych na potrzeby Klienta

Tworzymy oryginalne, autorskie receptury kosmetyków w oparciu o stale pogłębianą wiedzę oraz monitorowanie potrzeb i trendów rynkowych. Specjalizujemy się w opracowywaniu receptur przeznaczonych do profesjonalnej pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Stawiamy na łagodne i naturalne składniki, które są biozgodne ze skórą wrażliwą i alergiczną. Wychodzimy naprzeciw wszelkim wymaganiom Klienta, gdyż kreowanie nowych produktów kosmetycznych jest naszą pasją!

Więcej informacji: biuro@kfniccolum.pl 

Nasze usługi / Szkolenia

Zapraszamy do skorzystania z indywidualnych szkoleń i usług opracowywania customizowanych kosmeceutyków i wyrobów medycznych dostosowanych do potrzeb indywidualnego klienta. Dla wszystkich, którzy naprawdę dbają o zdrowie i profilaktykę swojej skóry. Razem stworzymy wyrób idealnie dopasowany do Twoich potrzeb!

Więcej informacji: biuro@kfniccolum.pl 

 

Informacje dla lekarzy

KF Niccolum jest wyłącznym producentem Chitathione  - nowej, biokompatybilnej cząsteczki o działaniu barierowym, stworzonej do ochrony skóry przed negatywnym wpływem metali ciężkich (ze szczególnym uwzględnieniem niklu). Kosmeceutyki zawierające w swoim składzie Chitathione rozprowadza się na skórze w miejscu kontaktu z przedmiotami codziennego użytku, które uwalniają jony metali. Tworząc cienką i nieuciążliwą barierę, Chitathione będący kluczowym komponentem kremu lub balsamu, w sposób trawały wiąże jony metali na powierzchni skóry. Dzięki temu  skutecznie uniemożliwia, obecnym w naskórku, komórkom prezentującym antygen (APC) zetknięcie się z immunogennymi kompleksami niklu. W przypadku nieodpowiedniego zabezpieczenia skóry, gdy komórki APC zetkną się z immunogennymi kompleksami niklu, może dojść do ich przenikania do wnętrza organizmu. Po dotarciu do węzłów chłonnych osoby uczulonej APC prezentują antygen komórkom T. Po prezentacji immunogennego kompleksu niklu, limfocyty T intensywnie się dzielą i różnicują, a następnie migrują do miejsca zapalenia. Nagromadzenie ich w konkretnym narządzie determinuje obraz kliniczny alergii na nikiel. Alergiczny wyprysk kontaktowy, ze względu na swoje rozpowszechnienie, jest często niewłaściwie postrzegany jako synonim ogólnoustrojowej alergii niklowej, która jest bardziej złożoną chorobą i może występować również w innych formach klinicznych (zapalenie spojówek, zapalenie śluzówki nosa).

Formulacja kosmetyczna zawierająca Chitathione jest bogata w emolienty o wysokiej jakości oraz dodatki takie jak: wyciąg z aloesu, d-panthenol czy prowitamina E, które pielęgnują skórę podczas codziennego użytkowania. Bezpieczna dla kobiet w ciąży, odpowiednia dla skóry atopowej

Opatentowana substancja aktywna Chitathione zapobiega przenikaniu szkodliwych czynników w głąb skóry aż do 12 godzin, minimalizując ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej. W przypadku potrzeby zapewnienia dłuższej ochrony należy oczyścić skórę i nałożyć nową warstwę preparatu.

Produkty dostępne w sprzedaży w sklepie internetowym (www.nidiesque.pl).

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą handlową:

http://kfniccolum.pl/files/manager/file-b23ae62689f5cdb496ec30a1055b2b5a.pdf