TECHNOLOG KOSMETYCZNY

KF Niccolum Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Żoliborz

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne, szeroka wiedza chemiczna
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Technologa Kosmetycznego w firmie kosmetycznej
  • doświadczenie i umiejętność samodzielnego projektowania nowych formulacji kosmetycznych
  • doświadczenie i umiejętność zarządzania podległym zespołem
  • znajomość specyfiki produkcyjnej przemysłu kosmetycznego, profesjonalna wiedza specjalistyczna z zakresu technicznych i technologicznych aspektów produkcji, znajomość urządzeń laboratoryjnych i procesowych
  • znajomość standardów GMP i GLP, mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • wysokie umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne
  • umiejętność efektywnego i samodzielnego rozwiązywania problemów, dokładność i precyzja w działaniu
  • dyspozycyjność i zaangażowanie

Zadania:

  • projektowanie nowych linii kosmetyków, samodzielne opracowywanie receptur kosmetycznych
  • przeprowadzanie doświadczeń laboratoryjnych oraz produkcyjnych
  • modyfikacja i optymalizacja procesu produkcyjnego
  • planowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu
  • przygotowywanie dokumentacji rejestracyjnej kosmetyków, tworzenie dokumentacji technologicznej produktu kosmetycznego, nadzór nad badaniami
  • reprezentowanie firmy na targach branżowych, udział w akcjach promocyjnych i szkoleniowych
  • przygotowywanie tekstów marketingowych oraz opisów na etykiety produktowe
  • kontakt z dostawcami, podwykonawcami i klientami, negocjacje cen

Oferujemy:

  • uczestnictwo w innowacyjnych projektach
  • interesującą, pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole startupu
  • zatrudnienie na umowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym
  • wynagrodzenie początkowe 3 500 – 5 000 zł netto w zależności od doświadczenia, po pozytywnym przejściu okresu próbnego wzrost wynagrodzenia
  • możliwości rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: biuro@kfniccolum.pl

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych /Dz. U. nr 133 poz. 883/.”